29 okt 2025
Infographic: zzp’ers in de gehandicaptenzorg
Hoe ervaren zzp’ers het werken in de gehandicaptenzorg? Bekijk de infographic met kerncijfers 2025.
Lees meerVanuit het AZW programma wordt door CBS een steekproef getrokken uit de bijna 132 duizend bedrijven die er in oktober 2019 in de zorg- en welzijnssector waren. Zij worden tweemaal per jaar bevraagd rondom drie thema’s: ‘kenmerken van de werkkring’, ‘scholing en vaardigheden’ en ‘gezond en veilig werken’. In dit rapport staan de resultaten van de werkgeversenquête in Zorg en Welzijn die is gehouden in november en december 2019, nog vóór de coronacrisis. In het rapport zijn de volgende onderwerpen uitgewerkt:
Vanwege het kleine aantal bedrijven in de branche umc’s worden deze meegenomen bij de branche Ziekenhuizen en overige medisch specialistische zorg.
Alle cijfers uit de factsheet zijn ook terug te vinden in de AZW Statline tabellen, hiervan is geen aparte maatwerktabel beschikbaar. De eerste meting van 2020 is geparkeerd en vervalt mogelijk als gevolg van de coronacrisis.
Hoe ervaren zzp’ers het werken in de gehandicaptenzorg? Bekijk de infographic met kerncijfers 2025.
Lees meer
Hoe ervaren werknemers en werkgevers het werken in de gehandicaptenzorg? Bekijk de infographic met kerncijfers Q2 2025.
Lees meer
Hoe ervaren zzp’ers het werken in de huisartsenzorg en gezondheidscentra? Bekijk de infographic met kerncijfers 2025.
Lees meer